תנאים להחזרת מוצר ובקשת זיכוי

רכישה באמצעות אתר האינטרנט הינה עסקת מכר מרחוק כמפורט בחוק הגנת הצרכן, תשמ”א 1981 (להלן:”חוק הגנת הצרכן”)

צרכן הרוכש באתר זה רשאי לבטל את העסקה ולהחזיר את המוצר בהתאם להוראות בדבר ביטול עסקת מכר מרחוק כאמור בחוק הגנת הצרכן
(למעט מוצרים שבוצע עליהם חריטה או התאמה אישית).

מדיניות ביטול :
צרכן יהא רשאי לבטל את העסקה שביצע מיום עשייתה ועד 30 ימי עסקים מיום קבלת המוצר, או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, על פי המאוחר מבניהם, בכפוף לכך שהצרכן לא עשה שימוש במוצר, לא הרע למוצר, המוצר אינו פגום והוא מוחזר באריזתו המקורית ובמצב חדש לחלוטין.

*לא ניתן להחזיר/לבטל הזמנה של מוצר אשר נעשה בו חריטה/התאמה אישית לפי בקשת הלקוח.

מדיניות החזרה\החלפה:
צרכן המבקש להחזיר את המוצר שרכש באתר יוכל לעשות כן, עד כ-30 יום מיום רכישת המוצר בכפוף לכך שהצרכן לא עשה שימוש במוצר, לא הרע למוצר, המוצר אינו פגום והוא מוחזר באריזתו המקורית ובמצב חדש לחלוטין.

*לא ניתן להחזיר/לבטל הזמנה של מוצר אשר נעשה בו חריטה/התאמה אישית לפי בקשת הלקוח.

במצב דברים זה, עלות משלוח המוצר מהצרכן לכתובת החברה שתינתן תחול על הצרכן.

לאחר קבלת המוצר לידי החברה ולאחר וידוא שאכן לא בוצע שימוש בארנק והוא הוחזר באריזתו המקורית, יישלח לצרכן זיכוי מלא על אודות המחיר אותו שילם בגין המוצר בצורת זיכוי כרטיס האשראי איתו בוצעה העיסקה או באמצעות העברה בנקאית במידה ולא ניתן לזכות את הכרטיס (במקרה של תשלום עם כרטיס דיינרס למשל אותו לא ניתן לזכות ישירות).

-על הלקוח לשלם מכספו על שילוח המוצר חזרה אל החברה לכתובת שתינתן לו בעת בקשתו להחזיר את המוצר. רק לאחר קבלת המוצר אצל החברה ולאחר וידוא שאכן לא בוצע שימוש בארנק והוא הוחזר באריזתו המקורית,יישלח זיכוי מלא אל הלקוח על המחיר אותו שילם הלקוח על אותו מוצר.

(עלות משלוח דואר רשום הינו 15 ₪ לערך).

תנאי האחריות ותיקון

אחריות מלאה תינתן ללקוח ל24 שעות מרגע קבלת המוצר לכלל חלקי המוצר בכפוף לכך שהצרכן לא עשה שימוש במוצר, לא הרע למוצר והמוצר מוחזר באריזתו המקורית, ובזאת בתנאי שהמוצר הגיע ללקוח כשהוא הינו תקול ואינו בר שימוש.

אחריות מלאה על המנגנון בלבד תינתן למשך שנה מיום הגעת המוצר אל בית הלקוח.
להלן אמצעים למימוש האחריות:
מוצר שנמצא תקול ואינו ניתן לשימוש יתוקן באמצעות אחת מהדרכים הבאות:
1) הלקוח ישלח את המוצר התקול לתיקון אצל ISRP כאשר עלות משלוח תחול על הלקוח, בתמורה חברת ISRP מתחייבת לתקן את המוצר ולשלוח אותו חזרה לבית הלקוח עד 7 ימי עסקים.
2) הלקוח יגיע אל מחסני ISRP בתיאום מראש בלבד ויהיה זכאי לתיקון במקום.
3) באישור הלקוח, ISRP תשלח את חלקי החילוף אל בית הלקוח עם סרטון הסברה על אופן התיקון, בזאת הלקוח יקח אחריות בתיקון המוצר.
*לקוח שאינו הצליח לתקן את המוצר יהיה רשאי לשלוח את המוצר לISRP כמו המצוין בסעיף 1. וישלם את עלות המשלוח מכספו.

תנאי המשלוחים וזמני שילוח עדכניים

שיטות המשלוח הניתנות באתר הן:

כמו כן ישנם ישובים החריגים בזמני הגעת משלוח האקספרס 1-3 ימי עסקים של חברת זיג זג.
להלן רשימת הישובים החריגים בזמני השילוח:

במידה ומצאתם את שם היישוב שלכם ברשימה זו המשלוח עלול להגיע עד כ 7 ימי עסקים.

עיר/אזור ימים טווח שעות משוערות (השעות יכולות להשתנות) הערות
א.ת. ברקן ראשון 9:00:00 13:00:00 יום א
א.ת. שחורת 9:00:00 14:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
אבו ג’ווייעד (שבט) 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
אבו סריחאן (שבט) שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
אבו עבדון (שבט) שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
אבו עמאר (שבט) שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
אבו עמרה (שבט) שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
אבו קורינאת (שבט) 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
אבו קרינאת (יישוב) 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
אבו רובייעה (שבט) 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
אבו רוקייק (שבט) שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
אבו תור 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
אבו תלול 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
אביבים ראשון שלישי חמישי 8:00:00 11:00:00 חולן חובה ימים א/ג/ה
אבני איתן שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
אבני חפץ ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א + ד
אבשלום 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 48 ש
אדורה שלישי 0:00:00 0:00:00 יום ג’
אדם שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימי ב’+ה’
אודם שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
אוהד 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 48 ש
אוהלו(מכללה קצרין) שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
אום בטין שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
אור הנר ראשון שלישי 14:00:00 17:00:00 ימי א/ג בלבד!!
אורטל שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
אטרש (שבט) שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
איבים ראשון שלישי 14:00:00 17:00:00 ימי א/ג בלבד!!
אילות 9:00:00 14:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
איתמר רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי ד’
אכסנית נוער מצדה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-אחת לשבוע
אכסנית עין גדי שלישי 0:00:00 0:00:00 ימי ג’ בלבד
אל סייד שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
אל רום שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
אל-רום שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
אלון מורה רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי ד’
אלון שבות שלישי 0:00:00 0:00:00 יום ג’
אלוני הבשן שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
אלי-עד שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
אליאב רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ד
אליפז 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
אלמגור שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
אלמוג שני 0:00:00 0:00:00 ימי ב’
אלעזר שלישי 0:00:00 0:00:00 יום ג’
אלפי מנשה ראשון 0:00:00 0:00:00 ימי א בלבד
אלקנה ראשון 9:00:00 13:00:00 יום א
אמנון שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
אמציה רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ד
אניעם שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
אסד (שבט) שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
אסד(שבט) שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
אספר שלישי 0:00:00 0:00:00 יום ג’
אעצם (שבט) שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
אפיניש (שבט) 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
אפיק שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
אפרת שלישי 0:00:00 0:00:00 יום ג’
אפרתה שלישי 0:00:00 0:00:00 יום ג’
ארגמן שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
אריאל ראשון 9:00:00 13:00:00 יום א
אשדות יעקב איחוד 0:00:00 0:00:00 חלון חובה א/ג/ה בתיאום שליח
אשכולות רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי ד’ בלבד
אשל הנשיא-ביה”ס חקלאי 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
אשלים 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
באר אורה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-אחת לשבוע
באר מילכה שני 0:00:00 0:00:00 ימי ב’ בלבד
בארי 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
בוקעאתא שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
בטחה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
ביה”ס מעלה הבשור 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
ביה”ס שדה – חצבה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
ביה”ס שדה – עין גדי שלישי 0:00:00 0:00:00 ימי ג’ בלבד
ביה”ס שדה חרמון שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
ביר האדג’ 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
בית אל שלישי חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ג’+ה’
בית אל ב’ שלישי חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ג’+ה’
בית אריה ראשון 9:00:00 13:00:00 יום א
בית ג”מאל 11:00:00 15:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
בית גוברין רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ד
בית הערבה שני 0:00:00 0:00:00 ימי ב’
בית חורון 10:00:00 16:00:00 תאום ע”י שליח-פעמיים בשבוע
בית חנינא 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
בית ניר ראשון רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים א/ד
בית צפפה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
בית קמה ראשון חמישי 8:00:00 11:00:00 ימים א+ה בלבד
בני דקלים רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ד
בני יהודה שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
בני נצרים 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-אחת לשבוע
בניאס שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
בקעות שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
ברוכין ראשון 9:00:00 13:00:00 יום א
ברכה רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי ד’
ברעם ראשון שלישי חמישי 8:00:00 11:00:00 חולן חובה ימים א/ג/ה
ברקן ראשון 9:00:00 13:00:00 יום א
בת עין שלישי 0:00:00 0:00:00 יום ג’
ג’בל מוכבר 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-פעמיים בשבוע
ג’יש-גוש חלב ליד ספסופה ראשון שלישי חמישי 8:00:00 11:00:00 חולן חובה ימים א/ג/ה
ג’נאביב (שבט) 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
ג’נין 0:00:00 0:00:00 פעם בחודש
גבולות 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
גבים ראשון שלישי 14:00:00 17:00:00 ימי א/ג בלבד!!
גבע בנימין שלישי חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ג’+ה’
גבעות בר 0:00:00 0:00:00 ימים א+ה בלבד
גבעת יואב שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
גוש עציון שלישי 0:00:00 0:00:00 יום ג’
גילגל שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
גינות שומרון ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
גיתית שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
גלאון ראשון רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים א/ד
גן לאומי – בית גוברי רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ד
גרופית 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-אחת לשבוע
גשור שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
דבירה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
דוב”ב ראשון שלישי חמישי 8:00:00 11:00:00 חולן חובה ימים א/ג/ה
דולב רביעי 0:00:00 0:00:00 יום ד’ בלבד
דייר ראפאת 11:00:00 15:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
דישון ראשון שלישי חמישי 10:00:00 14:00:00 חלון חובה ימים א/ג/ה
דקל 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
דריג’את 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
דרך יריחו, ירושלים 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
הוואשלה (שבט) 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
הוזייל (שבט) 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
הר ברכה רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי ד’
הר עמשא רביעי 10:00:00 16:00:00 חלון חובה יום ד בלבד
הראל ראשון רביעי 11:00:00 15:00:00 חלון חובה ימים א/ד
ורד הגליל שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
ורד יריחו שני 0:00:00 0:00:00 ימי ב’
זבארגה (שבט) 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
זמרת 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
זרועה 11:00:00 15:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
חבל מעון 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
חברון 0:00:00 0:00:00 פעם בחודש
חגי שלישי 0:00:00 0:00:00 יום ג’
חד-נס שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
חוות הבשור 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
חולית 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
חומש ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
חוף גולן שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
חורה 0:00:00 0:00:00 ימים א+ה בלבד
חיננית 11:00:00 15:00:00 תאום מיוחד
חלמיש-נווה צוף רביעי 0:00:00 0:00:00 יום ד’ בלבד
חמדת שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
חמרה שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
חניון יוטבתה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
חספין שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
חצבה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-אחת לשבוע
חרמש ראשון 13:00:00 17:00:00 חלון חובה יום א’ בלבד
טבחה(בטחה) 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
טללים 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 72 ש
טלמון רביעי 0:00:00 0:00:00 יום ד’ בלבד
טנא רביעי 0:00:00 0:00:00 יום ד’
טנא עומרים רביעי 0:00:00 0:00:00 יום ד’
יבול 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
יהל 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-אחת לשבוע
יונתן שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
יטבתה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-אחת לשבוע
ייט”ב שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
ים המלח שלישי 9:00:00 18:00:00 חלון חובה יום ג בלבד
יפית שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
יצהר רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי ד’
יקיר ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
יראון ראשון שלישי חמישי 8:00:00 11:00:00 חולן חובה ימים א/ג/ה
יריחו שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
ישיבת עוד יוסף חי שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימי ב’+ה’
ישע 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
יתד 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
יתיר רביעי 0:00:00 0:00:00 חלון חובה יום ד בלבד
כוכב השחר שלישי חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ג’+ה’
כוכב יעקב שלישי חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ג’+ה’
כורזים שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
כחל שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
כינר שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
כיסופים 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
כנף שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
כסיפה 0:00:00 0:00:00 ימים א+ה בלבד
כפר אדומים 10:00:00 15:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
כפר אל עוברה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
כפר זוהרים רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ד
כפר חרוב שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
כפר מימון 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
כפר עזה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
כפר עציון שלישי 0:00:00 0:00:00 יום ג’
כפר תפוח שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימי ב’+ה’
כרי דשא שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
כרכום שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
כרם בן זמרה ראשון שלישי חמישי 8:00:00 11:00:00 חולן חובה ימים א/ג/ה
כרם שלום 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
כרמי צור שלישי 0:00:00 0:00:00 יום ג’
כרמי קטיף רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ד
כרמים ראשון שלישי חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים א+ה בלבד
כרמל (מושב) שלישי 0:00:00 0:00:00 יום ג’
להב 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
לוזית ראשון רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים א/ד
לוטן 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
לכיש רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ד
לקיה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
מ.א. יוטבתה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
מ.א. מגילות 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-אחת לשבוע
מ.א. רמת הנגב 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
מ.א. תמר 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-אחת לשבוע
מבוא דותן ראשון 13:00:00 17:00:00 חלון חובה יום א’ בלבד
מבוא חמה שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
מבואות יריחו שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
מבטחים 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
מג`דל שמס שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
מגדל עוז שלישי 0:00:00 0:00:00 יום ג’
מגדלים שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימי ב’+ה’
מגן 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
מדרשת בן גוריון ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
מולדה שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
מועצה אזורית אשכול 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
מושבי שדרות ראשון שלישי 14:00:00 17:00:00 ימי א/ג בלבד!!
מחולה 0:00:00 0:00:00 לא נכנסים לישוב
מחנה טלי ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 חלון חובה ימים א/ד
מחנה יוכבד 9:00:00 14:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
מחנה יתיר רביעי 0:00:00 0:00:00 חלון חובה יום ד בלבד
מחנה עדי 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
מחנה רמון ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א’ + ד’, בלבד
מיצר שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
מישור רותם שלישי 0:00:00 0:00:00 ימי ג’ בלבד
מכורה שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
מכחול 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
מלכיה ראשון שלישי חמישי 10:00:00 14:00:00 חלון חובה ימים א/ג/ה
מנרה ראשון שלישי חמישי 10:00:00 14:00:00 חלון חובה ימים א/ג/ה
מסוף אלנבי שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
מסוף ניצנה 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
מסוף ערבה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
מסוף קרני 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
מסלול 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
מסעדה שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
מסעודין אל-עזאזמה שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
מעבדות מצפה שלם 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-אחת לשבוע
מעון שלישי 0:00:00 0:00:00 יום ג’
מעלה אדומים 0:00:00 0:00:00 תיאום שליח עד 48 שעות
מעלה אפרים שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
מעלה גמלא שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
מעלה לבונה שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימי ב’+ה’
מעלה מכמש שלישי חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ג’+ה’
מעלה עמוס רביעי 0:00:00 0:00:00 יום ד
מעלה שומרון ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
מפלסים 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
מפעלי מישור רותם 0:00:00 0:00:00 ימי ג’ בלבד
מפעלי ערבה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
מצדה שני 8:00:00 18:00:00 חלון חובה יום ב בלבד
מצדות יהודה רביעי 0:00:00 0:00:00 חלון חובה יום ד בלבד
מצפה יריחו 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
מצפה ישי ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
מצפה רמון ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א’ ו ד’ בלבד
מצפה שלם שני 0:00:00 0:00:00 ימי ב’
מרגליות ראשון שלישי חמישי 10:00:00 14:00:00 חלון חובה ימים א/ג/ה
מרום גולן שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
מרחב עם 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-אחת לשבוע
משאבי שדה שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימי ב’ , ה’ בלבד
משגב עם ראשון שלישי חמישי 10:00:00 14:00:00 חלון חובה ימים א/ג/ה
משואה שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
משכיות שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
משמר הנגב ראשון חמישי 8:00:00 11:00:00 ימים א+ה בלבד
משקי חבל עזה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
נאות גולן שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
נאות הככר שלישי 0:00:00 0:00:00 ימי ג’ בלבד
נאות סמדר 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-אחת לשבוע
נבטים 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
נגוהות שלישי 8:00:00 18:00:00 יום ג’
נוב שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
נווה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
נווה אטי”ב שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
נווה דניאל שלישי 0:00:00 0:00:00 יום ג’
נווה זוהר שני 8:00:00 18:00:00 חלון חובה יום ב בלבד
נווה חריף 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
נווה מנחם 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
נופי פרת 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
נופים ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
נוקדים רביעי 0:00:00 0:00:00 יום ד
נח”ל אבנת(אבנת) שני 0:00:00 0:00:00 ימי ב’
נח”ל אלישע שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
נח”ל חמדת(חמדת) שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
נח”ל נמרוד(נמרוד) שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
נח”ל עוז 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
נח”ל רותם שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
נחליאל רביעי 0:00:00 0:00:00 יום ד’ בלבד
נטור שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
נטע (נטע מרשם) רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ד
ניל”י רביעי 0:00:00 0:00:00 יום ד’ בלבד
ניצנה (ניצנה כפר נוער) 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
ניצני סיני 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-אחת לחודש
ניר יצחק 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
ניר עוז 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
ניר עם ראשון שלישי 14:00:00 17:00:00 ימי א/ג בלבד!!
נירן שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
נמרוד שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
נעלה רביעי 0:00:00 0:00:00 יום ד’ בלבד
נעמ”ה שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
נעמי שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
נצאצרה (שבט) 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
נתיב הגדוד שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
סוסיה שלישי 8:00:00 18:00:00 יום ג’
סופה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
סלאח א-דין (ירושלים) 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
סלעית ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
סמר 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
סנסנה רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי ד’ בלבד
סעד 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
ספיר 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-אחת לשבוע
עופרה כל 72 שעות 0:00:00 0:00:00
עופרים ראשון 9:00:00 13:00:00 יום א
עוקבי (בנו עוקבה) שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
עזוז 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
עטאוונה (שבט) שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
עטרת רביעי 0:00:00 0:00:00 יום ד’ בלבד
עידן 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
עין בוקק שלישי 0:00:00 0:00:00 ימי ג’ בלבד
עין גב שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
עין גדי שלישי 0:00:00 0:00:00 ימי ג’ בלבד
עין הבשור 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
עין השלושה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
עין זיוון שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
עין חצבה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
עין יהב 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
עין יהב – מסעדה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
עין קנייא שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
עין תמר שלישי 0:00:00 0:00:00 ימי ג’ בלבד
עיר אובות 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
עלומים 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
עלי שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימי ב’+ה’
עלי זהב ראשון 9:00:00 13:00:00 יום א
עלמה ראשון שלישי חמישי 8:00:00 11:00:00 חולן חובה ימים א/ג/ה
עלמון שלישי חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ג’+ה’
עמור(עמוריה) שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימי ב’+ה’
עמיעוז 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
עמנואל ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
ענב ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
עץ אפרים ראשון 9:00:00 13:00:00 יום א
ערערה בנגב שלישי 0:00:00 0:00:00 ימי ג’ בלבד
עתניאל שלישי 8:00:00 18:00:00 יום ג’
פארן 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
פארק תעשיות עידן הנג 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
פדואל ראשון 9:00:00 13:00:00 יום א
פזורה 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
פני חבר שלישי 8:00:00 18:00:00 יום ג’
פסגות שלישי חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ג’+ה’
פצאל שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
פרי גן 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
צאלים 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
צוחר 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
צומת בית קמה ראשון חמישי 8:00:00 11:00:00 ימים א+ה בלבד
צומת מיתרים שלישי 8:00:00 18:00:00 יום ג’
צופיה ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
צופין (צופים) ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
צופר 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
צוקים 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
צלפון ראשון רביעי 11:00:00 15:00:00 חלון חובה ימים א/ד
קבועה (שבט) 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
קדומים ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
קדמת צבי שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
קודייראת א-צאנע(שבט) 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
קטורה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
קיבוץ מצר(דרום רמת הגולן) שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
קליה שני 0:00:00 0:00:00 ימי ב’
קלע שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
קצרין שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
קריית ארבע שלישי 8:00:00 18:00:00 יום ג’
קריית נטפים ראשון 9:00:00 13:00:00 יום א
קרני שומרון ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
קשת שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
ראס אל עמוד 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-פעמיים בשבוע
ראש צורים שלישי 0:00:00 0:00:00 יום ג’
רבבה ראשון 9:00:00 13:00:00 יום א
רביבים 0:00:00 0:00:00 ימי ב’ בלבד
רוח מדבר 0:00:00 0:00:00 ימי ב’ , ה’ בלבד
רועי שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
רותם שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
רחלים שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימי ב’+ה’
ריחאניה ראשון שלישי חמישי 8:00:00 11:00:00 חולן חובה ימים א/ג/ה
ריחן 13:00:00 17:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
רימונים שלישי חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ג’+ה’
רמאללה 0:00:00 0:00:00 פעם בחודש
רמות שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
רמת מגשימים שני רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
רמת נגב שני 0:00:00 0:00:00 ימי ב’ בלבד
רעים 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
רתמים 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
שבות רחל שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימי ב’+ה’
שבטה(שיבטה) 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
שבי שומרון ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
שגב שלום שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
שדה בוקר ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
שדה ניצן 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
שדי אברהם 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
שדמות מחולה 0:00:00 0:00:00 לא נכנסים לישוב
שובה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
שובל ראשון חמישי 8:00:00 11:00:00 ימים א+ה בלבד
שומריה רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי רביעי בלבד
שועאפת 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
שוקדה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
שחרות 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
שיטים 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
שילה שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימי ב’+ה’
שכם 0:00:00 0:00:00 פעם בחודש
שלווה במדבר ראשון רביעי 0:00:00 0:00:00 ימי א+ד
שלומית (בנגב) 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
שמורת עין גדי שלישי 0:00:00 0:00:00 ימי ג’ בלבד
שמעה שלישי 8:00:00 18:00:00 יום ג’
שני(שני לבנה) רביעי 10:00:00 16:00:00 חלון חובה יום ד בלבד
שעל שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
שער בנימין שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימי ב’+ה’
שערי תקווה ראשון 9:00:00 13:00:00 יום א
שקד 13:00:00 17:00:00 פעם ב 48 שעות
שקד 0:00:00 0:00:00 תאומים מיוחדים בלבד
שקף רביעי 13:00:00 17:00:00 חלון חובה ימים ד
תומר שני 0:00:00 0:00:00 יום ב’ בלבד
תושיה 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
תל שבע שני חמישי 0:00:00 0:00:00 ימים ב,ה-תיאום שליח
תלם שלישי 8:00:00 18:00:00 יום ג’
תלמי אליהו 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
תלמי יוסף 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
תמנע 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
תעוז 11:00:00 15:00:00 תאום ע”י שליח-עד 48 ש
תעשיות גולן שני רביעי 12:00:00 16:00:00 חלון חובה ימים ב/ד
תקוע שלישי 8:00:00 18:00:00 יום ג’
תראבין א-צאנע (שבט) 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש
תראבין א-צאנע(ישוב) 0:00:00 0:00:00 תאום ע”י שליח עד 72 ש